Zaječarke "14 od 14" u Super ligi - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaZaječar Zaječarke "14 od 14" u Super ligi

Zaječarke "14 od 14" u Super ligi

Rukometašice Zaječara, nisu lako došle do bodova na gostovanju Maks Sportu u Novoj Pazovi – 27:19 (12:11). Domaća ekipa, iznenadila je umorne šampionke, koje su nakon povratka iz Rusije u sredu odigrale i meč u Nišu protiv Naise. Odigrano je egal prvo poluvreme, domaćice su imale prednost 18:17 u 41. minutu, ali su tada "Amazonke" uzele stvar u svoje ruke i došle do 14. pobede u isto toliko mečeva Super lige.

MAKS SPORT: Popović, Ribičić 2 (1), Bogdanović 2, Prijović 1, Marjanović 2, Tomanić 10 (4), Vujković 1, Milić, Vojvodić, Risović (9 odbrana), M. Bursać, Miličić, Obradović, Bukić, Miletić, J. Bursać 1.

ZAJEČAR: Matić 2, Pavić, Peraica 4, Bartošić 3, Erić, Stojiljković 2 (1), Pislaru (8 odbrana, sedmerac), Vučković 2, Nikolić 1, Georgijev, Nišavić 2, Poplazić 6, Dragoljubović, Milanović 2, Tomašević, Mange 4.