Ademar Leon slomio Partizan u prvom poluvremenu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Ademar Leon slomio Partizan u prvom poluvremenu

Ademar Leon slomio Partizan u prvom poluvremenu

Rukometaši Partizana poraženi su u meču drugog kola Lige šampiona na gostovanju Ademar Leonu u Španiji rezultatom 33-28(20-12). Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu kada je domaći sastav stigao do velike prednosti i na odmor otišao sa +8.  Rusenga i Stranovski pokazali su zašto su smatrani za najveću opasnost po gol šampiona Srbije, a sa 5 golova pridružio im se i Robledo. U redovima Parizana Maksić je bio najefikasniji sa 6 golova, dok su Mešter i Milošević postigli po gol manje.

Ademar Leon – Partizan 33:28 (20:12)

Gledalaca: 2500. Sudije: Hansen, Petersen (Norveška). Sedmerci: Ademar 3 (3), Partizan 2 (2).  Isključenja: Ademar 6,  Partizan 8 minuta

ADEMAR: Alamo (12 odbrana), Kandau 2, Haime 1, Gonji 1, Montoro 2, Robledo 5, Di Panda, Gutierez, Krivošljikov 6(2), Borhes, Rusenga 5, Stranovski 4, Čutura 4, Ferer, Baena 3(1), Losert (2 odbrane).

PARTIZAN: Vasić (2 odbrane), Milošević 5, V. Ilić, Mandić 3, Radanović, Dimitirjević 2, Maksić 6(2), Radivojević, Babić, N. Ilić 4, Milinić 2, Kostadinović 1, Mešter 5, Marsenić, Potić, Milić (10 odbrana).