Budućnost rutinski slavila u Nemačkoj - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Budućnost rutinski slavila u Nemačkoj

Budućnost rutinski slavila u Nemačkoj

6 komentari

Rukometašice Budućnosti pokazale su da će im teško ko pripretiti u EHF Ligi šampiona. Na gostovanju u Nemačkoj, izabranice trenera Dragana Adžića, napravile su drugi „brejk“ i savladale Turinger 27:22 za održanje 100% učinka od tri pobede.

TIRINGER – BUDUĆNOST 22:27 (11:16)

NORDHAUZEN – Dvorana ”Vidigsburghale”. Gledalaca: 2.000. Sudije: Mandak, Rudinski (Slovačka). Sedmerci: Tiringer 1 (1), Budućnost 3 (3). Isključenja: Tiringer 6, Budućnost 10 minuta. Crveni karton: Snelder (Tiringer) 3×2 minuta u 39. minutu.

TIRINGER: Krauze (4 odbrana), Ekerle (1 odbrana), Nadgornaja 5, Micner, Šmelcer 2, Snelder 3, Engel 4 (1), Blaze, Jakubišova 1, Huber 2, Volbold 5.

BUDUĆNOST: Voltering  1 (20 odbrana), Žderić, Petrović 5 (3), Neagu 6, Dalbi, K. Bulatović 5, N. Bulatović, Ramusović, Cvijić 4, Mehmedović 2, Despotović, Pavićević 3, Bizdra, Knežević 1, Lazović.