Kraj serije: Zaječarke bez pobede posle 1369 dana! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Kraj serije: Zaječarke bez pobede posle 1369 dana!

Kraj serije: Zaječarke bez pobede posle 1369 dana!

2 komentari

Gotova je najduža serija pobeda u srpskom rukometu! Rukometašice Zaječara nisu uspele da dođu do pobede u domaćoj Super ligi na gostovanju u Kragujevcu 26:26 i tako upisale prvi remi posle 16. maja 2009. godine, kada su poražene od Kikinde 31:33. Tačno tri godine, osam meseci i 28 dana ili tačno 1369 dana pobedničkog niza, završeno je u hali „Jezero“, gde su se „Amazonke“ spasile poraza u poslednjem napadu preko Špankinje Alonso. Kragujevčanke su se brzo oporavile od prave katastrofe, koje su doživele u Astrahanu i bile nadomak velikog skalpa, ali i ovako ostaje upisano da su otkinule bod velikom timu…

Radnički (Kg) – Zaječar 26:26 (17:13)

Kragujevac – Dvorana: Jezero. Gledalaca: 500. Sudije: Nenadić i Stefanović (Beograd). Sedmerci: Radnički (Kg) 5 (2), Zaječar 2 (2). Isključenja: Radnički (Kg) 18, Zaječar 14 minuta. Crveni kartoni: Marijana Tanić (Radnički) u 60. i Jasmina Kukić-Radojičić u 60. minutu.

RADNIČKI (KG): Ćosić (5 odbrana), Pokrajac, Jovanović, Kevrešan-Mačužić, Tanić 2, Stepanović 7, Radosavljević 1 (1), Čairović 3 (1), Knežević, Milić 6, Tošović (10 odbrana), Balać, Kukić-Radojičić 5, Filipović, Obućina, Stoiljković 2.

ZAJEČAR: Stanojević, Matić 1, Peraica, Stojanović, Vučković 4, Nikolić, Nišavić 2, Pislaru (10 odbrana), Alonso 6, Stevanović, Zebić 7 (2), Georgijev 1, Dragoljubović, Šopronji, Benzal 3, Gorilska 2.