Moćne Vardarke pobedile Larvik u Norveškoj! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Moćne Vardarke pobedile Larvik u Norveškoj!

Moćne Vardarke pobedile Larvik u Norveškoj!

5 komentari

Rukometašice skopskog Vardara na veličanstven način su završile debi u preliminarnoj fazi EHF Lige šampiona. Izabranice Indire Kastratović su na gostovanju u Norveškoj savladale evropskog šampiona iz 2011. godine, Larvik 31:29 (15:15) demonstriravši, pri tom, igru vrednu završnice Lige šampiona. Imale su Radićević (7) i drugarice i velikih +5 u par navrata (23:18), ali su Norvežanke uspele da se vrate u meč i ublaže poraz u poslednjih deset minuta. Ovom pobedom, Vardar je prvu fazu završio na prvom mestu sa pet pobeda i jednim remijem.

Larvik – ŽRK Vardar SCBT 29:31 (15:15)

Larvik: Rantala (13 odbrana), Hasanić (1 odbrana), Blanko 4, Breving 5, A. Hamergsen 3, G.Hamergsen, Koren 3, Kristiansen 2, Kristiansen, Loke, Lund , Mork 6, Mork 1, Stange, Suland 4.

ŽRK Vardar SCBT: Suslina (14 odbrana), Lejno, Crvenkovska 3, Dembele 5, Džokić 1, Dmitrović, Fernandez, Hmirova 6, Klikovac 3, Kostuikova, Lekić 3, Lojpur, Nikolić 3, Radičević 7, Šteriova, Zebić.