Pelister pregažen u "Autokomandi" - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Pelister pregažen u „Autokomandi“

Pelister pregažen u „Autokomandi“

Makedonski šampion Metalurg, zagrejao se za finalni turnir Kupa Makedonije, koji je na programu narednog vikenda, laganom pobedom nad bitoljskim Pelisterom 35:19 (16:12). I dok je prvo poluvreme rezultatski zadovoljilo goste, nastavak meča je protekao u apsolutnoj dominaciji domaćina, o čemu najbolje govori rezultat – 19:7 u drugom poluvremenu…

RK Metalurg – RK Pelister 08  35:19 (16:12)

RK Metalurg: Stanić (10 odbranai + 2 sedmerca), Mitrevski (3 odbrani + sedmerac), Levov 1, Dimovski 6, Vugrinec 1, Naumovski, Georgievski, Markoski, Z.Mojsoski 2, Doder 5, Batinović 3, Jonovski, Mandić 4, Alušovski 9 i Koražija 4.

RK Pelister 08: Nečkov, Ilievski 1, Kostovski 3, Angelovski 7, Garevski 1, Čurlevski 1, Najdovski, Todorovski, Drogriški 1, Dimitrovski 2, Kuzmanovski 3, Ivanovski i Božinovski.

Vardar je večeras slavio u Kumanovu 29:23.