POBEDA U ŠVAJCARSKOJ: Metalurg se kockao i odneo bodove! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan POBEDA U ŠVAJCARSKOJ: Metalurg se kockao i odneo bodove!

POBEDA U ŠVAJCARSKOJ: Metalurg se kockao i odneo bodove!

2 komentari

Iako je izgledalo  da će mirno privesti meč kraju, rukometaši Metalurga prokockali su prednost od pet golova prednosti u 57. minutu (23:18), državši svoje navijače u neizvesnosti do poslednje sekunde. Poslednji udarac Švajcaraca sa 25 metara nije mogao do mreže Skopljanaca, koji su došli do prvih bodova u EHF Ligi šampiona savladavši domaći Vaker Tun 23:22 (13:9).

Predvođeni raspoloženih Darkom Stanićem, makedonski vicešampion se rezultatski odlepio pred kraj prvog poluvremena nakon egal 20 minuta. Srpski golman je upisao 18 odbrana, Vugrinec i Mojsovski su postigli po sedam golova i sve je ličilo na rutinsku završnicu, ali je usledio pad, koji je umalo rezultirao gubitkom boda protiv ekipe sa najmanjim rejtingom u grupi…