Predrag Vejin naredne dve godine u Ademar Leonu – Balkan-Handball.com
Balkan-Handball.com

Predrag Vejin naredne dve godine u Ademar Leonu

Španski klub velike tradicije, Ademar Leon, pokušaće da nivo vrhunskih rezultata i mesto u samom vrhu španskog rukometa održi sa nekim novim – mladim rukometašima. Jedan od njih u naredne dve sezone biće povremeni kadetski i juniorski reprezentativac Srbije, Predrag Vejin (21). Momak iz Apatina, koji igra na poziciji desnog beka, potpisao je ugovor sa španskim timom iz koga sa iste pozicije posle godinu dana odlazi Đorđe Golubović. U prethodne dve sezone, talentovani levoruki igrač nije se naigrao u šabačkoj Metaloplastici, u koju je stigao iz rodnog Apatina, ali Španci su osetili da u njemu leži potencijal, što je uostalom pokazao i na Evropskom prvenstvu juniora, prošlog leta u Turskoj, kada je bio jedan od najboljih strelaca reprezentacije – generacije 1992. Loš status u Šapcu prouzrokovao je i gubitak reprezentativnog statusa, tako da Vejina neće biti ove godine na SP u Bosni i Hercegovini.

Da Španci veruju u mladog srpskog sada, govori i podatak da su platili propisano obeštećenje. Sve strane zadovoljne, uz želju mladog Apatinca da dobije više prostora za napredak….

10 Comments

  1. aca

    09/07/2013 at 22:06

    Bomba!

  2. Kolega

    09/07/2013 at 23:25

    Blago njemu spasao se Slavka! Taj debeli ga maltretirao i pocenjivao ali igre u reprezentaciji su videli oni koji to treba da vide i eto ga u Spaniji. Mi ostajemo da se patimo sa „kumovima“. Ko nam kriv sto smo naivni?

  3. Prepolje stars

    09/07/2013 at 23:53

    U Sapcu nije mogao da igra zbog legendarnog Gruje! To je jedini covek koji je dovljno lud da ga bas briga sta Slavko trabunja. Omiljeni lik mu je Momcilo Jerotic, pomocni trener.Gruja je car. Pedja je dobar momak i dobar igrac, ali je tesko trpeo „kumovsku diktaturu“.Srecno u Spaniji!

  4. Srbija

    10/07/2013 at 11:37

    Predrag poseduje neverovatan kvalitet i neverovatne fizicke predispozicije. Zasluzeno ! Bravo mali !!!

  5. apatinac

    10/07/2013 at 14:19

    Pedja, ti si spasao od ludaka a ovi dvojica ce da uvenu pod diktaturom tog debelog „strucnjaka“! Srecno majstore!

  6. art

    10/07/2013 at 17:29

    Pobeze covek od kumova,svanuce mu u zivotu.Zlo vlada Metaloplastikom,zona sumraka… Ta na na na, ta na na na

  7. miki apatin

    11/07/2013 at 16:41

    Pedja, ostvarilo se ono što si želeo,čestitam! Drago mi je što ćeš igrati u Španiji, kao i što si pobegao od onog trenera psihopate koji ti nije davao šansu.

  8. sapcanin

    12/07/2013 at 13:14

    Jadni oni momci u metaloplastici. Em imaju psiha za trenera, em igraju za male pare, em znaju da taj isti psiho ima ogromnu platu (kažu duplo veću i od plate gradonačelnika!), em u ovajkoj nikakvoj ligi zavrse sesti na tabeli…Žao mi je tih dečaka. Vejin je jedan od srecnika koji je uspeo da pobegne. Pedja, odlazi, i ne okreci se sine.

  9. Pingback: Predrag Dačević u Ademar Leonu :: Balkan Handball

  10. Pingback: Predrag Vejin novi član francuskog Dankerka! | Balkan Handball

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *