Remi Slovenije i Srbije u Kočevju - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Remi Slovenije i Srbije u Kočevju

Remi Slovenije i Srbije u Kočevju

Reprezentacije Slovenije i Srbije remizirale su u drugom prijateljskom meču u okviru EHF nedelje u Kočevju. Za razliku od prvog susreta u kome su Slovenci slomili otpor „orlova“ u poslednjih pet minuta (30:26), ovoga puta su izbegli poraz u poslednjim sekundama – 28:28 (10:12).

Otvorio je sastav Uroša Zormana dobro meč pred domaćom publikom, ali je nakon tajm-auta Tonija Đerona (0:4) zaigrala i Srbija.

I drugo poluvreme počelo je dominacijom Slovenaca, nakon čega je uspostavljen rezultatski egal koji je ostao do kraja…

Najefikasniji u selekciji Srbije bili su Nemanja Ilić i Bogdan Radivojević sa po šest pogodaka, dok je Lazar Kukić postigao četiri gola. U domaćoj reprezentaciji najbolji učinak su ostvarili Nejc Cehte i Gašper Marguč.

SLOVENIJA : SRBIJA 28:28 (10:12)