SEHA: Meškov preslišao Vojvodinu po matrici iz Lige šampiona - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Meškov preslišao Vojvodinu po matrici iz Lige šampiona

SEHA: Meškov preslišao Vojvodinu po matrici iz Lige šampiona

Po receptu iz EHF Lige šampiona, rukometaši beloruskog Meškova, savladali su novosadsku Vojvodinu u meču SEHA GAZPROM lige – 31:22 (12:10). Novosađani su pružili dobar otpor u prvih 30 minuta, ali su u nastavku izabranici Sergeja Bebeška prikazali kvalitet, podigli igru na viši nivo i rutinski slavili ubedljivu pobedu. Najefikasniji kod domaćina bio je Rastko Stojković sa šest golova, Ivan Pešić je imao 13 odbrana, a ravnopravnog takmaca imao je u Luki Arseniću, koji je imao 12 uspešnih intervencija. Kod Vojvodine, Rastvorcev i Nikolić su po pet puta bili precizni.

Igra iz prvog dela najavljuje da bi Novosađani mogli da se upuste u borbu za bodove u svom prvom meču pred domaćim navijačima u SPENS-u. Naredne subote u Novi Sad stižu Čehovski Medvedi.