SEHA: Nexe poražen u Belorusiji - Meškov još dva boda od F4 - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Nexe poražen u Belorusiji – Meškov još dva boda od F4

SEHA: Nexe poražen u Belorusiji – Meškov još dva boda od F4

Beloruski Meškov iz Bresta sigurno gazi ka F4 turniru SEHA lige u Skoplju. Tome u prilog ide i nova pobeda na domaćem terenu protiv našičkog NEXE-a 30:25 (16:12). Pred 3000 gledalaca u Brestu, Našičani su se dobro držali, bili u egalu do sredine drugog poluvremena, kada je kvalitetniji domaćin ipak uspeo da slomi otpor gostiju.

RK MESHKOV: Božić (5 odbrana), Atajevas 6, Markotić, Knudsen 3, Novickis 1, Prakapenia 2, Kniazeu 1, Charapenka (14 odbrana), Shumak, Vukić 7, Baranau 6, Grosas, Kostadinović, Karačić, Tatarin 4, Ushal.
Trener: Miglius Astrauskas

RK NEXE: P.Lelić (6 odbrana), Kozina 2, Bureš, Eter, F. Lelić, Mrđenović 3, Varvodić 1,  Knez 4, Slišković 3, Pivac, Vujić 2, Tomić 1, Božić Pavletić 3, Šunjić (6 obrana), Obranović, Ivić 6.
Trener: Kasim Kamenica

SEDMERCI: Meshkov 4/4 (Vukić 4), Nexe 0/1.
ISKLJUČENJA: Meshkov 10 minuta (Grosas 2+2, Atajevas, Vukić, klupa), Nexe 10 minuta (Eter, Mrđenović, Varvodić, Obranović, Ivić).

1.Meshkov Brest141013439 : 40331
2.Metalurg13904347 : 28427
3.Vardar Pro13823398 : 33226
4.Croatia osiguranje13823371 : 33726
5.Lovćen13724353 : 37023
6.Tatran Prešov13715368 : 34822
7.Nexe14716395 : 38222