SEHA (11.kolo): Zagreb "arhivirao" Sutjesku i osvojio jesenju titulu! - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA (11.kolo): Zagreb "arhivirao" Sutjesku i osvojio jesenju titulu!

SEHA (11.kolo): Zagreb "arhivirao" Sutjesku i osvojio jesenju titulu!

Rukometaši C.O Zagreba u poslednjoj utakmici u ovoj kalendarskoj godini, lako su izašli na kraj sa Sutjeskom iz Nikšića 37:27 (20:12). Držali su se Nikšićani do 4:6, ali to je bilo i sve. Zagrepčani bez nekoliko reprezentativaca, nisu imali problema sa gostima, kod kojih je sjajan bio Duško Trifunović sa učinkom 12/12. Kod domaćina, svi su dobili šansu a Zlatko Horvat je istrčao najviše kontri za sedam pogodaka.

CO Zagreb – Sutjeska 37:27 (20:12)
ZAGREB SD Trešnjevka. Gledatelja 200. Suci: Načevski i Nikolov (Makedonija)
CO ZAGREB: Šego, Pešić  (9), Ivić (9); Marić 2, Brozović 3, Kopljar 1, Matulić 4, Šprem 2, Šebetić 4, Gojun 5, Štrlek 5 (1), Horvat 7 (1), J. Valčić 2, Vukić 2, T. Valčić, Kaleb. Trener Ivica Obrvan.
SUTJESKA: Jocović (4), Rajković (7); Rakočević 1, Blečić 1, Šekarić, Bulajić 1, Ašanin, Majić 1, Đođić 3, Vučković 4, Nikitović, Trifunović 12 (3), Blagojević 1, Bojanić, Nikolić, Čizmović 3. Trener Božidar Mušikić.
SEDMERCI: CO Zagreb 2 (2), Sutjeska 3 (3).
ISKLjUČENjA: CO Zagreb 4 minute (Kopljar 36, Gojun 43), Sutjeska 2 minute (Trifunović 35).
IGRAČ UTAKMICE: Zlatko Horvat

1.Croatia osiguranje141121445 : 35435
2.Vardar Pro141022399 : 36632
3.Metalurg11830292 : 23327
4.Tatran Prešov13814412 : 38125
5.Nexe14734399 : 37924
6.Lovćen13607338 : 37218
7.Borac M:TEL11515297 : 29116