SEHA (4.kolo): Lovćen lako sa Zvezdom - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA (4.kolo): Lovćen lako sa Zvezdom

SEHA (4.kolo): Lovćen lako sa Zvezdom

Rukometaši Lovćena, slavili su svoju drugu pobedu u SEHA ligi protiv indisponirane Crvene zvezde 26:20 (13:8). Pitanje pobednika, rešeno je početkom drugog poluvremena, kada su izabranici Pere Miloševića, predvođeni igračem meča, Nemanjom Grbovićem, došli do najveće prednosti od 18:10 (40.). Do kraja susreta, Cetinjani su samo održavali prednost i zasluženo došli do novih bodova. Beograđani su dobro ušli u meč, poveli 3:0 u petom minutu, ali je domaći tim serijom od 10:1, došao do +6 u 25. minutu i pokazao da je kvalitetniji u ovom trenutku.

Petom porazom Crvene zvezde u nizu (treći u SEHI) kumovao je neshvatljivo veliki broj tehničkih grešaka, ispuštenih lopti, što je neverovatno, ako se zna da u ekipi ima iskusnih internacionalaca i dokazanih igrača.

Lovćen – Crvena zvezda 26:20 (13:8)

CETINJE – SC „Lovćen“. Gledalaca: oko 600. Sudije: Knezović i Zovko (oba iz BiH). Sedmerci: Crvena zvezda 3(2). Isključenja: Lovćen 8, Crvena zvezda 6 minuta.

LOVĆEN: Simić (7 odbrana), Abramović (3 odbrane i sedmerac), Jovetić 1, Kaluđerović 1, I.Marković 4, Stanković, F.Popović, Pejović 1, Drašković 1, Radović 3, M.Popović 2, Latković, Perišić 2, Lasica 1, Grbović 10, N.Marković.

CRVENA ZVEZDA: Ivanišević, Kosanović (6 odbrana), Milošević, Pucelj, Pantelić, Nadoveza 4, Šćepanović 4, Pavić 2, Jeraj, Pušica 2, Ivančev 2, Šljivančanin, Ćirić, Anđelić 2, Blečić 4.