SEHA: Banjalučani lagano kroz Nikšić - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA: Banjalučani lagano kroz Nikšić

SEHA: Banjalučani lagano kroz Nikšić

Ništa novo u Nikšiću kada je učešće Sutjeske u SEHA ligi u pitanju.

Nakon poraza od 20 golova razlike prije četiri dana u Prešovu izabranici Boža Mušikića su još jednom pognute glave napustili teren. Borac se sinoć prošetao kroz Nikšić i trijumfom (22:32) se zacementirao na šestom mjestu koje kako vrijeme prolazi postaje nedodirljivo za Cetinjane.

Sutjeska je do poluvremena igrala u egalu kada je bilo 16:12 za goste, da bi se u prvih pet minuta nastavka golovima Vučkovića i Majića domaćin primakao i na minus dva (16:14). Stateg gostiju Dragan Marković je zatim zatražio tajm aut koji je urodio plodom, jer su Trivundža i drugovi prebacili u brzinu više napravili seriju od 16:8 i upisali devetu pobjedu.

Sutjeska – Borac 22:32 (12:16)

Nikšić – Gradska dvorana. Gledalca: oko 700. Sudije: Načevski i
Nikolov (oba iz Makedonije). Sedmerci: Sutjeska 4(3), Borac 4(3).
Isključenja: Sutjeska 12, Borac 10 minuta.
Sutjeska: Jocović, Rajković, Jovanović, Radulović 1, Blečić 2, Vujović 1, Bulajić, Šekarić, Ašanin, Rajković, Majić 6(2), Đođić 5, Vučković 2, Nikitović 1, Blagojević, Nikolić 4(1).
Borac: Blažević, Sabljić 3, Panić 4, Tešić, Ljubišić, Stojanović 1, Mikić 2, Mandić 3, Haseljić, Šubara, Obradović 3, Karadžić 2, Trivundža 9(3), Čelić, Đukić 4, Vranješ 1.

izvor: DNEVNE NOVINE