SEHA: Našičani pobedom nad Izviđačem završili uspešnu godinu - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA: Našičani pobedom nad Izviđačem završili uspešnu godinu

SEHA: Našičani pobedom nad Izviđačem završili uspešnu godinu

U poslednjem meču Nexe-a i Izviđača u ovoj godini, kvalitet više imao je domaći tim – 35:34 (18:15). Pred 600 gledalaca, Našičani su zabeležili još jednu pobedu koja ih vraća u borbu za TOP 4 na kraju sezone predvođeni Barišićem, strelcem sedam golova. Kod gostiju, bolji od ostalih, bio je Zeljić sa 11 pogodaka.

RK NEXE: P.Lelić ( 6 obrana), Kozina 2, Mataija 3, Eter 4, F. Lelić 6, Mrđenović 1, Barišić Jaman 7, Varvodić 3, Kedžo 3, Markotić, Slišković 4, Pivac ( 5 obrana), Obad, Kević 1, Velić 1,  Šunjić.
Trener: Kasim Kamenica

RK IZVIĐAČ: Miličević, Milas, Malinović 4, Zeljić 11, Bošnjak, S.Burić 2, Matić 8, B.Burić (10 obrana), Boras, Tolić ( 4 obrane), Vegar, Ilić, Džeba 3, Tomić, Delić 6.
Trener: Zdenko Grbavac

SEDMERCI: Nexe  5/5 ( F.Lelić 2, Barišić Jaman, Mataija, Eter), Izviđač -.

ISKLJUČENJA: Nexe  10 minuta (Eter 2+2, Mrđenović, Kedžo, Obad), Izviđač 12 minuta (Vegar 2+2, Matić, S.Burić, Džeba, Ilić).

1.Croatia osiguranje131021408 : 32732
2.Vardar Pro13922365 : 33629
3.Tatran Prešov13814412 : 38125
4.Metalurg10730261 : 21024
5.Nexe14734399 : 37924
6.Lovćen13607338 : 37218
7.Borac M:TEL10514267 : 25716
8.Metaloplastika12417303 : 31113