USPELA UVERTIRA ZA PSŽ: Vardar lomio Nexe do poslednjeg minuta - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan USPELA UVERTIRA ZA PSŽ: Vardar lomio Nexe do poslednjeg minuta

USPELA UVERTIRA ZA PSŽ: Vardar lomio Nexe do poslednjeg minuta

2 komentari

Fanovi makedonskog Vardara mogu da odahnu posle turbulentnih dešavanja u klubu poslednjih dana. Pripreme za duel sa PSŽ-om u nedelju od 19 časova su uspešno završene tesnom pobedom nad Nexe-om 29:27 (16:15), u duelu koji je iskorišćen da bi se odmorile neke udarne poluge (Karačić, Brumen, Milić, Dibirov, Rastvorcev, itd) u timu koji je predvodio Andon Boškovski. Našičani su još jednom pokazali da se radi o ekipi zavidnog potencijala. Zdenko Kordi i njegovi momci su do samog kraja držali u šahu domaći tim. Tek golovi dvojca koji je u potpunosti iskoristi svojih „pet minuta“ na ovom meču, Dobrivoja Markovića (5) i Filipa Lazarova (6), zaustavljen je hrvatski vicešampion, koji je opet glavne protagoniste odlične igre, kao i pre par dana protiv Metalurga, imao u beku Igoru Vujiću (7) i golmanu Perici Leliću (16 odbrana).

O neizvesnosti samog meča dovoljno govori podatak da je Vardar imao najviše +3 u 50. minutu (26:23), a da je poslednje izjednačenje viđeno malo pre toga (23:23)…

1.Vardar6411181 : 16213
2.Tatran Prešov5401168 : 15112