Vojvodina pobedila u "gradskom" derbiju - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Vojvodina pobedila u „gradskom“ derbiju

Vojvodina pobedila u „gradskom“ derbiju

2 komentari

Rukometaši Vojvodine, savladali su kaćki Jugović 28:25 (12:11) u derbiju 16. kola Merkur Osiguranje Super lige. Na „Slanoj bari“, Novosađani su došli do važnih bodova u nastavku šampionske trke, boljom igrom u odbrani u drugom poluvremenu, kada su došli do solidne zalihe (20:19 – 23:19), koju su održavali do kraja meča. Isključenje Milana Vukovljaka zbog tri isključenja, destibilizovalo je igru Kaćana, što se i osetilo na rezultatu (crveni karton pri rezultatu 16:15). Uroš Elezović i Ljube Jošić sa po šest pogodaka, predvodili su domaći tim do pobede, uz par važnih odbrana golmana Bogdanovića u samoj završnici. Sa druge strane, desno krilo, Vasić, bio je sedam puta precizan…