Poluvreme: Makedonija i BiH gube, Slovenci vode protiv Švajcarske - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaEURO 2020 Poluvreme: Makedonija i BiH gube, Slovenci vode protiv Švajcarske

Poluvreme: Makedonija i BiH gube, Slovenci vode protiv Švajcarske

Ognjen Borjanović

Austrija – Makedonija 18:12

Reprezentacija Makedonije u odlučujućem meču u Beču, gubi od domaćina Austrije 18:12, posle prvog poluvremena. R0bert Veber i Nikola Bilik dali su po četiri gola, a golman Ajhberger imao je osam odbrana. Kod Makedonaca Stoilov i Georgievski su dali po tri.

Bosna i Hercegovina – Francuska 13:14

Izabranici Bilala Šumana gube od Francuske rezultatom 14:13. Marko Panić postigao je sedam, a Nikola Prce četiri gola kod Zmajeva. Sa druge strane Gigu pet puta je tresao mrežu protivnika.

Švajcarska – Slovenija 10:16

Još jedno dobro poluvreme je iza Slovenije. Selekcija Ljubomira Vranješa vodi protiv Švajcarske 16:10, posle pola časa igre. Blaž Janc i Miha Zarabec dali su po četiri gola, a Klemen Ferlin ima fantastičnih 50% uspešnih intervencija – 10/20. Kod Švajcaraca Šmit je postigao šest golova.