Balkan-Handball.com

EHF LIGA EVROPE: Sporting slavio u Bukureštu, slavlje Berlina, Visle i Kadetena

Odigrano je osam od 12 mečeva prvog kola grupne faze EHF Lige Evrope. Četiri su odložena zbog problema sa korona virusom.

Evo kompletnih rezultata:

GRUPA D – 1. ROUND

Eurofarm Pelister 2 – Tatabanya POSTP.

Kadetten – GOG 29:28

Kadetten : Gabor Csaszar 5, Jonas Schelker 4, Sebastian Frimmel 4, Lukas Herburger 2, Dimitrij Küttel 1, Luka Maros 1.
GOG : Emil Jakobsen 9, Simon Pytlick 6, Anders Zachariassen 4, Mathias Gidsel 4, Stig Nilsen 1, Kasper Kildelund 1, Oscar Bergendahl 1.

Rhein-Neckar – Trimo Trebnje POSTP.

GRUPA C – 1. ROUND

Alingsas – Nexe 23:27

Alingsas HK: Helander 5, Lang 4, Franzén 4, Pálsson 3, Lindberg 3, Blomgren 3, Barud 1, Andersson Moberg, Lundahl, Wedin, Hane, Josefsson Säll, Lundh, Hagvall, Skagerling

RK Nexe: Kević 8, Jaganjac 5, Pešić 4, Vida 4, Jelinić 2, Pribetić 2, Barišić Jaman 1, Vozab 1, Mrđenović, Eter, Dumenčić, Bakić, Car, Radovanović

Besiktas – SC Magdeburg 23:41

Besiktas : Gökay Bilim 9, Mehmet Demirezen 4, Enis Hacioglu 4, Görkem Bicer 2, Hugo Barradas 2, Genco Ilanc 2.

Magdeburg : Matthias Musche 7, Lukas Mertens 6, Tim Hornke 5, Gisli Kristjansson 4, Magnus Gullerud 4, Christian O´Sullivan 4, Marko Bezjak 3, Christoph Steinert 3, Omar Magnusson 3, Daniel Pettersson 1, Moritz Preuß 1.

Montpellier – CSKA Moscow POSTP.

GRUPA B – 1. ROUND

Din. Bucuresti – Sporting 25:27 (Kuduz 4, Vujić 1 – Đukić 3)

Fuchse Berlin – Kristianstad 30:23

Füchse: Milosavljev (11 odb), Genz (4 odb) Ernst 1, Wiede 2, Holm 4, Andersson 2, Lindberg 2, Michalczik 3, Chrintz 3, Vujovic 8/3, Koch 1, Marsenic 2, Drux 2

Kristianstad: Christensen (9 odb), Banke (4 odb), Nyfjäll 4, Ocvirk 1, Gudmundsson 3, Einarsson 2, Frend-Öfors 1, Jürmala Äström 2, J. Nilsson 2, Halén 5/4, A. Nilsson 1, Petersen 2

Presov – Nimes 22:28

GRUPA A – 1. ROUND

Chekhovskiye Medvedi – Ademar POSTP.
Toulouse – Met. Skopje 33:29
Wisla Plock – Aon Fivers 32:23
Orlen Wisła: Morawski, Stevanović – Terzić, Mindegia, Ruiz 1, Vejin, Daszek 12, Stenmalm, Mihić 5, Toto, Susnja 1, Krajewski 3, Fernandez, Szita 1, Ilić 3, Serdio 6.
Fivers: Kolar 5, Jonas, Martinović 2, Brandfellner 1, Seidl 1, Wagner 2, Brenneis, Riede, Schweiger 2, Damboeck 4, Stevanović 6, Sarić, Filzwieser, Tanić.

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *