- Drama u Novom Sadu: Srna pogodio za pobedu, PPPD Zagreb na F4 SEHA lige
- Milićević i Radisavljević za jaču Dubočicu
- Promocija autobiografije Kirila Lazarova u Beogradu 26. avgusta
- RFM dočekao zlatne kadete i nagradio sa 12.000 evra: Ponosni smo na vas
- „NAŠA DECA, ŠPANSKI MAJSTORI“: Braća Cikuša osvojila Evropu!
- MVP Dimkovski: Bili smo umorni, povređeni, ali ujedinjeni u cilju!
- Zvučno pojačanje u Bitolju: Mohamed Susi stiže u Eurofarm Pelister!
- Tomislav Dimkovski MVP, četiri Makedonca u idealnoj postavi EP B divizije!
- Vesprem prvi učesnik F4 SEHA Gazprom lige
- Veliki posao makedonskih kadeta: Osvojeno EP B divizije, obezbeđeno naredno Svetsko i Evropsko prvenstvo!
Utešna, ali istorijska pobeda Proleta u Španiji!
- Poslednja izmena: 05/09/2021

U revanš meču prvog kola kvalifikacija za grupnu fazu Lige Evrope, ekipa Tineks Proleta uspela je da savlada Granoljers u Španiji – 27:29 (14:12). Dan ranije, makedonski predstavnik je na istom mestu od istog rivala poražen sa 36:21, pa je tako eliminisan iz ovog takmičenja, ali je trijumf na španskom tlu u drugoj utakmici jedan od najvećih rezultata u istoriji ovog kluba.
Izabranici Andona Boškovskog odigrali su sjajno drugo poluvreme, tokom kojeg su minus od dv gola pretvorili u prednost od pet razlike (26:21). Uspeli su da je do kraja sačuvaju, i slave važnu pobedu, pre svega na nivou samopouzdanja.
Vrhunsku utakmicu odigrao je Mihail Alarov sa sedam golova iz osam pokušaja, a sa po četiri pogotka pratili su ga Džonov, Palevski, Golubović i Pecaovski.