Zorman posle pobede nad Eurofarmom: Odbrane Tomića dale nam krila - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Zorman posle pobede nad Eurofarmom: Odbrane Tomića dale nam krila

Zorman posle pobede nad Eurofarmom: Odbrane Tomića dale nam krila

Uroš Zorman nastavlja sa dobrim poslom na startu trenerske karijere. Njegov Trimo iz Trebnja nastavio je sa dobrim rezultatima u Evropi, a nova pobeda zapisana je protiv makedonskog Eurofarm Pelistera 28:24.

• Posebno smo puno promašivali u prvom poluvremenu i teško je da se igra Evrope ako se toliko loše šutira. Osećao se pritisak i moram nešto promeniti za utakmicu koja sledi za sedam dana. Čestitke Trimu, rukometašima i treneru Urošu Zormanu – bio je jasan trener tima iz Bitolja, Željko Babić.

Mladi slovenački strateg ovako je video pobedu svog tima:

• Obe ekipe su u prvom poluvremenu igrale u grču, s tim što smo mi imali odličnog golmana koji nam je dao krila. U drugom poluvremenu smo bili bolji, odbrana je funkcionisala i izdigli smo se posle poraza u prvenstvu prošle subote. Pokazali smo karakter i kvalitet protiv ekipe koja redovno igra u Evropi. Čestitke Eurofarm Pelisteru za fer plej i borbu – rekao je Zorman.

Junak utakmice bio je srpski čuvar mreže na gol liniji Trima, Aleksandar Tomić, sa 15 odbrana.