Balkan-Handball.com

TOP 100 TRANSFERA LETA: Nai ispred Ričardsona i Palmarsona

Kao i godinama unazad, renomirani portal Handball-Planet.com  je pred start nove sezone nabrojao 100 najznačajnijih transfera ovog leta. Po analizi i izboru novinara ove medijske kuće, prednjači selidba ladog Dilana Naija iz PSŽ-a u Lomza Vive Kielce. Ovaj transfer se našao na prvom mestu, ispred odlaska Melvina Ričardsona u Barselonu i Arona Palmarsona u Olborg.

TOP 100 HANDBALL TRANSFERS 2021/2022:

  1. Dylan Nahi (Paris St. Germain – Lomza Vive Kielce)
  2. Melvyn Richardson (Montpellier HB – Barcelona)
  3. Aron Palmarsson (Barcelona – Aalborg Håndbold)
  4. Torbjørn Bergerud (SG Flensburg Handewitt – GOG Haandbold/DEN)
  5. Ali Zein (Sharjah FC – Barcelona)
  6. Kevin Møller (FC Barcelona / ESP – SG Flensburg Handewitt)
  7. Angel Fernandez (Lomza Vive Kielce – Barcelona)
  8. Miguel Martins (FC Porto – MOL Pick Szeged)
  9. Andre Gomes (FC Porto/POR – MT Melsungen)
  10. Viran Morros (Paris St. Germain/FRA – Fuchse Berlin)
  11. Eduardo Gurbindo (HBC Nantes – RK Vardar)
  12. Juri Knorr (GWD Minden – Rhein Neckar Lowen)
  13. Jerry Tollbring (Rhein Neckar Lowen – GOG Handball/DEN)
  14. Magnus Saugstrup (Aalborg Handbold/DEN – SC Magdeburg)
  15. Emil Jakobsen (GOG Gudme / DEN – SG Flensburg Handewitt)
  16. Lucas Moscariello (Liberbank Cuenca – Montpellier)
  17. Rogerio Moraes (Telekom Veszprem – SL Benfica Lissabon)
  18. Jonas Källman (MOL Pick Szeged – SL Benfica Lissabon)
  19. Ivan Cupic (RK Vardar 1961 Skopje – RK PPD Zagreb)
  20. Zeljko Musa (SC Magdeburg – RK PPD Zagreb)
  21. Stanislav Kasparek (MOL-PICK Szeged – Meshkov Brest)
  22. Jonas Truchanovicius (Montpellier HB – Motor Zaporozhye)
  23. Romain Lagarde (Rhein Neckar Lowen – Aix)
  24. Pedro Portela (Tremblay – HBC Nantes)
  25. Alexander Shkurinskiy (Brest Meshkov – HBC Nantes)
  26. Cedric Sorhaindo (Barcelona – Dinamo Bucharest)
  27. Jesper Nielsen (Rhein Neckar Lowen – Aalborg Handball/DEN)
  28. Ruben Marchan (Ademar Leon – HBC Nantes)
  29. Alexander Petersson (SG Flensburg-Handewitt – MT Melsungen)
  30. Philipp Weber (SC DHfK Leipzig – SC Magdeburg)
  31. Kent-Robin Tønnesen (Telekom Veszprém – MOL Pick Szeged)
  32. Jure Dolenec (Barcelona – Limoges)
  33. Adria Figueras (HBC Nantes – Chartres)
  34. Anton Lindskog (HSG Wetzlar – SG Flensburg Handewitt)
  35. Johannes Bitter (TVB Stuttgart – HSV)
  36. Marko Panic (Brest HC Meshkov – Montpellier)
  37. Alexander Blonz (Elverum HH– MOL Pick Szeged)
  38. Dmitry Zhitnikov (MOL Pick Szeged – Orlen Wisla Plock)
  39. Joan Canellas (MOL Pick Szeged – Kadetten Schaffhausen)
  40. Kristian Bjørnsen (HSG Wetzlar – Aalborg Handbold)
  41. Casper Mortensen (Barcelona – HSV)
  42. Ante Kuduz (Dinamo Bukarest – RK Vardar)
  43. Alex Pascual Garcia (Barcelona – Dinamo Bucharest)
  44. Leo Maciel (Ciudad Encantada – Barcelona)
  45. Jakov Gojun (Fuchse Berlin – RK Zagreb)
  46. Miguel Sanchez Migallon (BM Ciudad de Logrono – Lomza Vive Kielce)
  47. Josip Sarac (RK Celje/SLO – FA Goppingen)
  48. Senjamin Buric (RK PPD Zagreb – Skjern Håndbold)+
  49. Mads Christiansen (Aalborg Handbold – Fredericia HK)
  50. Vuko Borozan (Telekom Veszprem – Al Arabi Sports Club Qatar)
  51. Christian Dissinger (RK Vardar 1961 Skopje – Dinamo Bucharest)
  52. Darko Djukic (Sporting CP Lisbon – RK Vardar)
  53. Filip Ivic (RK Celje – RK PPD Zagreb)
  54. Aaron Mensing (TTH Holstebro – SG Flensburg Handewitt)
  55. Sandro Obranovic (Brest HC Meshkov – RK PPD Zagreb)
  56. Sebastian Frandsen (TTH Holstebro – Porto)
  57. Baptiste Bonnefond (PAUC Aix en Provence – Meshkov Brest)
  58. Tiago Rocha (Sporting Lisbon – Nancy)
  59. Raul Nantes (CSM Bukarest – Dinamo Bucharest)
  60. Linus Persson (Ivry – HBC Nantes)
  61. Lasse Mikkelsen (MT Melsungen – Skjern)
  62. Adrian Sipos (Tatabanya – Telekom Veszprem)
  63. Sebastian Skube (BSV Bjerringbro Silkeborg – Chambery)
  64. Dan Emil Racotea (CD Bidasoa Irun – Dinamo Bucharest)
  65. Jan Grebenc (RK Celje/SLO – GWD Minden)
  66. Rudolf Faluvegi (Stuttgart – Cesson)
  67. Aleks Vlah (RK PPD Zagreb- RK Celje)
  68. Denis Vasilev (Chartres Métropole Handball – Motor Zaporozhye)
  69. Demis Grigoras (Chambery – Benfica)
  70. Julien Meyer (Chambery – Chartres)
  71. Nemanja Obradovic (RK PPD Zagreb- RK Eurofarm Pelister Bitola)
  72. Martin Larsen (DhFK Leipzig – Aalborg Handball/DEN)
  73. Henrik Jakobsen (Toulouse – Nimes)
  74. Tobias Thulin (SC Magdeburg – TBV Stuttgart)
  75. Nikolaj Markussen (Veszprém – TT Holstebro)
  76. Fredric Petersson (Montpellier – Toulouse)
  77. Alexis Borges (Montpellier – SL Benfica Lisbon)
  78. Tin Lucin (Ademar Leon – Wisla Plock)
  79. Adam Nyfjäll (IFK Kristianstad – HSG Wetzlar)
  80. Kristjan Horzen (RK Celje/SLO – Rhein Neckar Lowen)
  81. Luka Sebetic (Tremblay-en-France Handball – Motor Zaporozhye)
  82. Simon Ernst (Fuchse Berlin – SC DHfK Leipzig)
  83. Sebastian Augustinussen (HBC Nantes/FRA TBV Stuttgart)
  84. Sime Ivic (HC Erlangen – DHfK Leipzig)
  85. Imanol Garciandia (PAUC Aix en Provence – MOL Pick Szeged)
  86. Jeremy Toto (Orlen Wisla Plock – RK Vardar)
  87. Marton Szekely (Telekom Veszprem – RK Eurofarm Pelister)
  88. Tobias Wagner (Fivers – Toulouse)
  89. Samuel Honrubia (Aix – Istres)
  90. Kevin Gulliksen (GWD Minden – FA Goppingen)
  91. Josip Bozic-Pavletic (FA Goppingen – RK Eurofarm Pelister Bitola)
  92. Elvar Örn Jónsson (Skjern Håndbold/DEN – MT Melsungen)
  93. Oskar Sunnefeldt (THW Kiel – DHfK Leipzig)
  94. Aliaksandr Padshyvalau (GWD Minden – CSKA Moscow)
  95. Lovro Jotic (Vardar Skopje/MKD – DHfK Leipzig)
  96. Sebastian Frimmel (Kadetten Schaffhausen – MOL Pick Szeged)
  97. Lukas Hutecek (Fivers WAT Margareten/AUT – TBV Lemgo Lippe)
  98. Olivier Nyokas (HBC Nantes – RK Metalurg)
  99. Manuel Späth (FC Porto/POR – HSV)
  100. Messaoud Berkous (Alger – Istres)

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *