Izvoru šumadijski derbi! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Izvoru šumadijski derbi!

Izvoru šumadijski derbi!

U derbiju sedmog kola ženske Super lige Srbije, domaći Izvor je savladao kragujevački Radnički 28:25 (12:15) pred 1.000 navijača u Aranđelovcu. Iako su aktuelne šampionke imale ubedljivo vođstvo tokom prvog poluvremena, čak i +6, domaće igračice su uspele da neutrališu najefikasniju Anđelu Janjušević (12 golova) i naprave preokret već do 37. minuta, kada su povele 18:17…

Izvor B.Banja – ŽRK Radnički Kragujevac  28:25 (12:15)

Aranđelovac, SC “Šumadija” Gledalaca: 1000
Sudije: Vanja Antić,Jelena Jakovljević
Sedmerci:  Izvor 6(4), Radnički  8(5)
Isključenja:Izvor 12 min, Radnički 10 min

IZVOR B.Banja: Kojić, Žarković 3, Radoičić 1, Anić 1, Stanić 1, Ilić 3, Rabata 7, Tomković 1, Karić(odbrane 1), Rajović, Grbić, Đoković, Kačarević(odbrane 12), Danilović 5, Stefanović, Petrović 6.

RADNIČKI Kragujevac: Ćosić,Petrović 1 , Prijović 4,Tanić, Radosavljević S. 5,. Radović, Stajković ,Simić, Lukić, Risović (odbrane 13),  Dukić 2, Veljković, Tatar,Kulić, Todorović 1,Janjušević 12  .