Kneginje u minusu dva gola! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Kneginje u minusu dva gola!

Kneginje u minusu dva gola!

Rukometašice Knjaz Miloša u subotnji revanš sa Bezansonom ulaze sa dva gola minusa. Francuska ekipa je zabeležila pobedu 34-32(17-18) pošto je u poslednjih 10 minuta stigla i prestigla prednost Aranđelovčanki. Kneginje su bolje otvorile utakmicu, povele 7-2 u 8.minutu, ali je domaća ekipa do poluvremena potpuno konsolidovala redove.

U nastavku je viđena velika borba za svaku loptu uz rezultatsku klackalicu, sve dok domaćin posle niza izjednačenja(23-23; 25-25; 26-26; 27-27) nije stigao do prvog vođstva na utakmici kod 28-27, u 51 minutu. Bolja koncentracija, samim tim i realizacija igračica Bezansona došla je naročito do izražaja kod +4(34-30), ali su golovi Radojičić i Pavlović tokom poslednjeg minuta doneli Kneginjama veliku dozu optmizma pred revanš koji igraju u subotu, takođe u Bezansonu, samo ovaj put kao formalni domaćini.

Bezanson – Knjaz Miloš 34-32(17-18)

Bezanson: Khatkova, Morell 1, Berdovic 2, Racine 6, Durand 7, Desmaris, Clerget, Leclerc 2, Dupius, Tizi 10, Grundisch 6, Carre.

Knjaz Miloš: Vojčić 6, Ćosović, Čolović 3, Kuharović 7, Radoičić 4, Ranković, Pavlović 3, Oljača, Mrlješ, Kukić 7, Lazarević, Agnautović 2, Ugrčić.