Krim razbio Hipo u Ljubljani! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Krim razbio Hipo u Ljubljani!

Krim razbio Hipo u Ljubljani!

Krim je još jednom blistavom partijom oduševio svoje navijače pošto je u velikom stilu vezao treću pobedu i pri tome pregazio austrijski Hipo u Ljubljani. Da golmani mogu da budu “pola ekipe” po ko zna koji put pokazala je Stefanišin kada je sa 14 odbrana u prvom poluvremenu držala svoju ekipu u igri kada baš nije išlo u napadu (5-8, 6-9). To “ne ide”, od 10-10 u 23.minutu, postala je glavna karakteristika igre Hipa i ostala na snazi sve do kraja meča, najviše zbog fantastično složene odbrane Krima. U napadu, standardno najbolja Lekić sa 8 golova, dok su Zacsik, Mavsar, Zrnec i De Sousa postigle po 4.

Krim – Hipo 35-24 (16-12)

Krim: Grubišić (7 odbrana), Stefanišin (18 odbrana), Zacsik 4 (2), Gros 3, Vergeljuk 3, Mavsar 4, Vidic, Bodnjeva 2, Koren 1, Jankovič, Cvijić 2 (1), Zrnec 4 (2), Lekić 8, De Sousa 4.

Hipo: Blažek, Sanko (14 obdrana), Blažek, Do Nascimento 5, Goricanec, Piedade, Kirsner 3, Lerant, Ivancok, Oh 3, Limal 4, Pedersen, Plach 1, Cararo 3, Borges 5.