Balkan-Handball.com

Počinje SP u Španiji: Satnica i raspored

Utakmicom između domaćina i Argentine (20.30), u sredu počinje 25. Svetsko prvenstvo za dame u Španiji, koje će trajati do 19. decembra.

Mečevi će se igrati u šest gradova – Barseloni, Taragonu, Badaloni, Ljeidi, Granoljersu i Kasteljonu. Titulu brane Holanđanke, koje su u uzbudljivom finalu pre dve godine savladale Špankinje. 

Po tri ekipe iz svake grupe nastaviće takmičenje u drugom krugu.

Evo sastava grupa, odnosno satnice i rasporeda utakmica prve faze:

GRUPA A

Francuska

Crna Gora

Angola

Slovenija

3. decembar

18.00 Francuska-Angola

20.30 Crna Gora-Slovenija

5.decembar

18.00 Slovenija-Francuska

20.30 Crna Gora-Angola

7. decembar

18.00 Angola-Slovenija

20.30 Crna Gora-Francuska

GRUPA B

Poljska 

Srbija 

Kamerun

Rusija

3.decembar

18.00 Rusija-Kamerun

20.30 Srbija-Poljska

5.decembar

18.00 Rusija-Poljska

20.30 Srbija-Kamerun

7.decembar

18.00 Kamerun-Poljska

20.30 Rusija-Srbija

GRUPA C

Norveška

Rumunija

Kazahstan

Iran

3. decembar

18.00 Rumunija-Iran

20.30 Norveška-Kazahstan

5. decembar

18.00 Rumunija-Kazahstan

20.30 Iran – Norveška

7.decembar

18.00 Kazahstan-Iran

20.30 Rumunija-Norveška

 

GRUPA D

Švedska

Holandija

Uzbekistan

Porto Riko

  1. decembar

18.00 Holandija-Porto Riko

20.30 Švedska – Uzbekistan

  1. decembar

18.00 Švedska-Porto Riko

20.30 Holandija-Uzbekistan

  1. decembar 

18.00 Porto Riko – Uzbekistan

20.30 Švedska-Holandija

GRUPA E

Nemačka

Mađarska

Češka

Slovačka

2. decembar

18.00 Nemačka-Češka

20.30 Mađarska-Slovačka

4. decembar

18.00 Slovačka-Nemačka 

20.30 Mađarska-Češka

6. decembar 

18.00 Češka-Slovačka

20.30 Mađarska-Nemačka

GRUPA F

Danska 

Koreja

Tunis

Kongo

2. decembar

18.00 Koreja-Kongo

20.30 Danska-Tunis

4. decembar 

18.00 Koreja-Tunis

20.30 Danska-Kongo

6. decembar

18.00 Tunis-Kongo

20.30 Danska-Koreja

GRUPA G

Hrvatska

Brazil

Japan

Paragvaj

2. decembar

18.00 Hrvatska-Brazil

20.30 Japan-Paragvaj

4. decembar 

18.00 Paragvaj-Hrvatska

20.30 Japan-Brazil

6. decembar 

18.00 Brazil-Paragvaj

20.30 Hrvatska-Japan

GRUPA H

Austrija

Španija

Argentina

Kina

1.decembar

20.30 Španija-Argenita

2. decembar 

18.00 Austrija-Kina

4. decembar

18.00 Austrija-Argentina

20.30 Španija-Kina

6. decembar 

18.00 Argentina-Kina

20.30 Španija-Austrija

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *