WRHL: Crnogorske šampionke bolje od srpskih - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet WRHL: Crnogorske šampionke bolje od srpskih

WRHL: Crnogorske šampionke bolje od srpskih

Budućnost ostaje jedini neporaženi timu u Regionalnoj ligi. Srpske šampionke se u Podgorici nisu predstavile u punom sjaju, tako da je Budućnost posle odličnog prvog poluvremena slavila ubedljivu pobedu 34-25(15-9). Zapažen učinak na parketu Morače imale su pivotmenke Đokić i Cvijić sa po 6 golova, koliko je za Zaječar postigla Mange.

Budućnost – Zaječar 34-25(15-9)

Podgorica – Dvorana: ,,Morača“. Gledalaca: oko 400. Sudije: Načevski i Nikolov (Makedonija). Sedmerci: Budućnost 3 (3), Zaječar 3 (2). Isključenja: Budućnost 6, Zaječar 4 minuta.

Budućnost: Voltering (16 odbrana i sedmerac), Vukčević (jedna odbrana), Barjaktarović, Miljanić 1, Đokić 6, Radović, Nikolić 1, Jovetić 2, Popović 5, Cakalie, Cvijić 6, Števin 5, Knežević 5, Lazović 1, Božović 2.

Zaječar: Pislaru (10 odbrana), Mišković, Matić, Pavić, Peraica 2, Bartošić, Erić 4, Stoiljković 3, Vrdoljak, Vučković 2, Nikolić 1, Georgijev, Nišavić 2, Pop-Lazić 3, Milanović 2, Mange 6.

izvor: vijesti.me