Cvetković: Vrhunskih 30 minuta, čuvamo svežinu za Hrvate - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaEHF EURO 2018 Cvetković: Vrhunskih 30 minuta, čuvamo svežinu za Hrvate

Cvetković: Vrhunskih 30 minuta, čuvamo svežinu za Hrvate

2 komentari

Selektor Jovica Cvetković ovako je prokomentarisao duel sa Slovencima 32:36 u Murskoj Soboti.

• Zadovoljan sam s obzirom na sve što smo prošli. Odigrali smo vrhunski prvih 30 minuta. S obzirom na povrede igrača nismo mogli da izdržimo u istom tempu. Šešum je odigrao meč bez treninga, tu su bili Beljanski i Stojković takođe posle pauze. Gledao sam da svi igrači igraju danas. To mi je bio cilj. U drugom meču igraćemo sa igračima koji nisu igrali večeras. Blizu je utakmica sa Hrvatskom. Gledaćemo da sačuvamo svežinu.

Srbija će priliku za revanš imati već u sredu od 18.00, kada će se ove dve selekcije sastati u Velenju uz direktan prenos na Areni sport.