Johanson: Nezadovoljan drugim delom - Bregar: O pobedniku odlučuje svih 60 - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaEURO 2018 - žene Johanson: Nezadovoljan drugim delom – Bregar: O pobedniku odlučuje svih 60

Johanson: Nezadovoljan drugim delom – Bregar: O pobedniku odlučuje svih 60

Očekivana pobeda Crne Gore nad Slovenijom 36:32 nije iznenadila ljubitelje rukometa u Nansiju. Odigrale su Slovenke dobro drugo poluvreme, ali to je bilo malo za preokret.

• Na početku smo previše hteli, a imali smo šanse iz kontranapada koje nismo realizirali. U drugom poluvremenu smo bili bolji i žao mi je što nismo uspeli da pobedimo. Bez obzira na sve, zadovoljni smo, na trenutke smo igrali jako dobro, međutim, o pobednika odlučuje svih 60 minuta – rekao je posle startnog poraza slovenački selektor Uroš Bregar.

Crnogorski šef struke Per Johanson ovako je video prvu pobedu:

• Veoma sam srećan zbog pobjede. U prvom poluvremenu smo bili dobri u odbrani i vukli kontre, a cijeli meč smo odigrali odlično u napadu. Znali smo da će nas Slovenija pritisnuti dubokom odbranom, ali smo našli rješenje. Nisam, međutim, zadovoljan zbog igre u drugom poluvremenu, jer smo primili čak 20 golova. Igrali smo opušteno, pozivali Sloveniju da se vrati i ona nam je zaprijetila – rekao je Šveđanin.