Marko Kopljar: Imamo još rezervi - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaKATAR 2015 Marko Kopljar: Imamo još rezervi

Marko Kopljar: Imamo još rezervi

9 komentari

Pobedom nad makedonijom od 29:26, Hrvatska je obezbedila prvo mesto u grupi C. Evo što su neposredno posle meča izjavili selektor Goluža, Marko kopljar i Domagoj Duvnjak.

Slavko Goluža
Šta reći kad vidite nas dvojicu iz Metkovića na Pres konferenciji… Mislim da svi naši trebaju biti ponosi na nas. Govorim ovo zbog onog članka koji sam danas pročitao u 24 sata.
Čestitke mojim igračima na dobroj utakmici, čestitke Ivici Obrvanu i njegovim momcima na dobroj utakmici. I mi i oni smo ušli nervozno, što je logično, važna je utakmica. Oni su bolje otvorili ali smo mi pojačali odbranu i brzo ih stigli. Od tog trenutka smo potpuno kontrolisali utakmicu. Na poluvremenu smo se dogovorili da više izlazimo na Lazarova i to smo učinili. Mislim da smo zasluženo pobedili.

Domagoj Duvnjak
Čestitke momcima na izvanrednoj borbi, pravoj utakmici. Nismo dobro krenuli, gubili smo sa četiri razlike. Nije odbrana bila toliki problem koliko par izgubljenih lopti, posle kojih su oni napravili kontra napade. To je bio jedini problem na današnnjoj utakmici, u toj prvoj četvrtini meča. Posle je sve bilo odlično, i odbrana i napad.
Sledi Bosna i Hercegovina…

Čujem da su izgubili od Tunisa. Imamo dan odmora, treba ga dobro iskoristiti. Bitno je da smo prvi, o Bosni i Hercegovini ćemo razmišljati sutra.
Marko Kopljar
Loše smo krenuli, odbrana nas je vratila. Odbranom smo i dobili utakmicu u drugom poluvremenu. Znali smo i da oni igraju odlično u defanzivi, kao i uvek. Mi još nismo pokazali svoj maksimum, imamo još rezervi.