Poraz Makedonije pred put u Katar - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaKATAR 2015 Poraz Makedonije pred put u Katar

Poraz Makedonije pred put u Katar

Reprezentacija Makedonije doživela je prvi poraz na pripremnom turniru u Nantu. Posle jučerašnjeg trijumfa na Alžirom, tim Ivice Obrvana nije uspeo da se suprotstavi domaćinu. Reprezentacija Francuske slavila je rezultatom 30:20 (18:8). Od samog početka je bilo jasno u kom se pravcu kreće ovaj meč. Od 3. do 7. minuta, prvak Evrope je načinio seriju od 7:0 i tako lišio duel neizvesnosti. „Eksperti“ su ranu prednost lako sačuvali i ubeležili drugi trijumf na pripremnom turniru. U drugom poluvremenu, Makedonci su bili potpuno ravnopravan rival.