Slavko Goluža nakon Rumuna (VIDEO): "Ni jednog trenutka nisam sumnjao u pobedu" - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaSWEDEN 2011 Slavko Goluža nakon Rumuna (VIDEO): "Ni jednog trenutka nisam sumnjao u pobedu"

Slavko Goluža nakon Rumuna (VIDEO): "Ni jednog trenutka nisam sumnjao u pobedu"

Izbornik Goluža startao je pobjedom na svjetskom prvenstvu u Švedskoj. Kako se je osjećao u 1.poluvremenu, gledajući lošu igru svojih pulena, te što misli o narednom protivniku Alžiru, pročitajte u slijedećim redovima: Prva utakmica je uvijek najteža, nervoza, očekivanja, protivnik uvijek neugodan ma koliko bio jak, pogledajmo samo početak ovog svjetskog prvenstva – sve reprezentacije koje su veliki favoriti imale su velikih problema sa ekipama sa kojima su igrale.

Ni u jednom trenutku nisam sumnjao u drugačiji ishod ove utakmice, vjerovao sam u pobjedu i znao sam da nam se samo treba dogoditi 5-6 minuta naše prave igre da se odvojimo i utakmicu privedemo kraju.

Alžir, koji je danas dobro namučio Srbe, igra jednu duboku, na 10-12 metara agresivnu obranu 3-3, sa kojom se mi rijetko susrećemo i ako ne budemo pravi mogu nam zadati puno problema.Potrebno nam je puno koncentracije, poglavito u obrani, i da se rastrčimo u polukontri, da se što manje trošimo, da što manje svedemo igru 3-3, jer oni igraju prljavo, agresivno i ne biraju sredstva da te zaustave.