Zaječarke slavile u Inđiji - Vratila se Mange! - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaZaječar Zaječarke slavile u Inđiji – Vratila se Mange!

Zaječarke slavile u Inđiji – Vratila se Mange!

Rukometašice Zaječara, zabeležile su još jednu, šestu pobedu u Super ligi Srbije. Domaćin, Železničar iz Inđije, pružio je solidan otpor u prvih 30 minuta, ali je nastavak doneo razliku u klasi i ubedljivu pobedu „Amazonki“ – 21:31 (14:16).  Serija od 6:0 početkom drugog poluvremena, rešila je pitanje pobednika u Inđiji. Najefikasnije u redovima pobednica, bile su najiskusnije, Jelena Nišavić sa osam i Jelena Erić sa šest pogodaka, a gol manje, postigla je Jovana Stojiljković. Kod domaćina, bivše reprezentativno krilo, Veraja, bila je osam puta precizna.

sala: Ustanova SC Inđija, gledalaca: 250
sudije: Danijela Kovačić (Crvenka), Milica Đajić (Bačka Palanka), delegat: Danijela Kosanović (Sombor)
RK ŽELEZNIČAR MC: Cvetić, Popović 3, Jakšić 3, Predojević 3, Vasić, Jezdimirović 4, Rupić, Janković, Pajkić, Jezdić, Orlović, Milić, Stanić, Suljanović, Veraja 8.
sedmerci: 11/7, isključenja: 10 minuta, trener: Roganović Aleksandar
RK ZAJEČAR: Mišković, Matić 1, Pavić, Peraica, Bartošić 3, Erić 6, Stoiljković 5, Pislaru, Vrdoljak, Vučković 1, Nikolić 1, Nišavić 8, Pop-Lazić 2, Dragoljubović, Milanović 2, Mange 2.
sedmerci: 4/1, isključenja: 20 minuta, trener: Markov Dragan.

VRATILA SE MANGE

Posle mesec i po dana pauze zbog povrede kolena na teren se vratila Marta Mange, koja je u Inđiji upisala i prva dva gola u srpskom prvenstvu. Crnoputa igračica svetskog renomea, povredila se igrajuči za reprezentaciju Španije na Svetskom Kupu sredinom septembra. Njen povratak, od velikog je značaja, s obzirom da Zaječarke čekaju mečevi sa holandskim Dalfsenom, 11.i 12. novembra u okviru 4. kola Kupa pobednika Kupova

„BUDI GOST RK ZAJEČAR“

Medijski partner RK Zaječar, Balkan-Handball.com je u saradnji sa klubom pokrenuo nagradnu igru „Budi gost RK Zaječar“. Odgovorom na nagradno pitanje, u prilici ste da provedete jedan lep rukometni dan u gradu na Timoku, gde ćete biti u prilici da gledate meč sa Holanđankama, upoznate omiljene igračice, slikate se sa trofejima i mnogo toga još…