SEHA (11.kolo): Cetinjski lavovi pripitomljeni u Našicama - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA (11.kolo): Cetinjski lavovi pripitomljeni u Našicama

SEHA (11.kolo): Cetinjski lavovi pripitomljeni u Našicama

Rukometaši Nexe-a, slavili su u 11. kolu laku pobedu nad Lovćenom sa Cetinja 32:21 (14:10). Našičani nisu imali puno problema sa vodećim timom crnogorskog prvenstva i jednim od najprijatnijih iznenađenje SEHA lige. Cetinjani su očigledno daleko bolji na domaćem terenu, a u gostima nisu ni nalik timu, koji je na pleća do sada oborio Borac, Bosnu, Zvezdu, itd.

Kod pobednika,Perica Lelić je sakupio 18 odbrana, dok je Franjo Lelić bio najefikasniji u pobedničkom timu sa devet golova. Kod Cetinjana, vredni pomena Latković sa šest i Marković sa pet golova.

RK NEXE – RK LOVĆEN 32:21 (14:10)
SEHA liga, 11.kolo
Dvorana OŠ Kralja Tomislava Našice
Gledatelja 400
Suci: Marko Boričić i Dejan Marković  (obojica Srbija)
Delegat: Josip Posavec (Hrvatska)

RK NEXE: P.Lelić (18 obrana), Kozina 1, Eter 3, F.Lelić 9, Mrđenović 1, Barišić Jaman 5, Ivanković 1, Varvodić 4, Kedžo, Markotić, Slišković, Pivac, Obad 5, Kević 2, Velić 1, Šunjić.
Trener: Kasim Kamenica
RK LOVĆEN: Abramović (1 obrana), Lipovina, Jovetić 3, Kaluđerović, Marković 5, F.Popović 4, Pejović, Simić (8 obrana), Drašković, Radović 1, M.Popović 1, Latković 6, Lasica, Grbović, Marković.
Trener: Pero Milošević

SEDMERCI:  Nexe 3/3 (F.Lelić 2, Barišić Jaman), Lovćen 1/2 (Marković)
ISKLjUČENjA: Nexe 12 minuta (Kozina 2+2, Mrđenović 2+2, Kedžo, Obad), Lovćen 14 minuta ( Latković 2+2, Marković, Simić, Radović, Grbović, klupa ).