SEHA: Vardar deklasirao Zvezdu - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA: Vardar deklasirao Zvezdu

SEHA: Vardar deklasirao Zvezdu

2 komentari

Rukometaši Vardara, lako i ubedljivo, savladali su Crvenu zvezdu 35:24 (20:7) u prvom ovogodišnjem meču pred svojim navijačima. Po rečima makedonski kolega "najslabiji tim, koji je gostovao u Skoplju ove sezone", poveo je 4:2, ali to je bilo sve od srpskog vicešampiona. Makedonci su napravili seriju 6:0, a pred kraj poluvremena, bilo je 17:5. Češko desno krilo, Jan Sobol, u 47. minutu, postigao je gol za 30:15, što je ujedno bila i najveća prednost na ovom meču.

Vardar – C.Zvezda 35-24 (20-7)
Sala SRC kale. Gledalaca 300. Sudije: Ražnjatović i Pavićević (Crna Gora).
Vardar pro: Ristovski (odbrana 6 topki i 1 sedmerac),  Abadžić (3 odbi),  Ojleski 4, Markoski 4, Nikolić 5 (1/1), Simović 2 (0/1), Doder 2, Vujović 1, Kukoski 3, Sobol 4, Petriќ 1, Jovčevski 1, Marković 5 (0/1), Lazarov 1, Abutović, Angelkovski 3. Trener: Veselin Vujović. Sedmerci: 1/3. Isključenja: 6 min.
C.Zvezda: Ivanišević,  Paunović, Živković (0/1), Milošević 3, Pantelić 1, Tomić 1, Pavić 1, Tomić, Pušica 5, Ćorović, Jeraj (14 odb), Cvetković, Dokić 8 (3/3), Anđelić  3, Brajović 1, Mitrović.
Službeni predstavnik: Igor Stevanović. Sedmerci:3/4.