ZAGREB PROPUSTIO VELIKU ŠANSU: Greške i promašaji doveli do poraza u Ukrajini! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan ZAGREB PROPUSTIO VELIKU ŠANSU: Greške i promašaji doveli do poraza u Ukrajini!

ZAGREB PROPUSTIO VELIKU ŠANSU: Greške i promašaji doveli do poraza u Ukrajini!

Rukometaši C.O Zagreba poraženi su u drugom meču EHF Lige šampiona u ukrajinskom Harkovu od Motora 31:30 (18:15). Ukrajinci su do pobede došli golom Burke na početku poslednjeg minuta. Poslednji napad Zagrepčana se završio pre vremena, pošto je Stipe Mandalinić napravio grešku i onemogućio svom timu da dođe do vrednog boda. Imali su Zagrepčani u poslednja tri minuta i dva puta šansu da povedu, ali Štohl se nije dao ispred Horvata i Mihića, koji nisu bili precizni sa svojih pozicija.

Najefikasniji kod domaćina bio je upravo pomenuti Burka sa sedam pogodaka, dok je nekoliko igrača u redovima hrvatskog šampiona postiglo po pet golova – Mandalinić, Šebetić, Horvat i Marič.

Motor Zaporožje: Štochl, Košovi; Kubatko 1, Skopintsev 3, Ševeljev 4, Aflitulin 5, Gurkovksi, Kamanin, Kurilenko, Zhuk, Semikov, Ostrouško 2, Onufrienko 7, Tsap 1, Tsitou 1, Burka 7

CO Zagreb: Stevanović, Ivić; Marić 5, Mihić 2, Stepančić 1, Matulić, Matić, Šprem 1, Šebetić 5, Horvat 5, Šušnja, Šandrk, J. Valčić 5, T. Valčić 1, Mandalinić 5, Kaleb