Partizan poražen u Monpeljeu - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Partizan poražen u Monpeljeu

Partizan poražen u Monpeljeu

4 komentari

Kako se, manje-više i očekivalo, rukometaši Partizana poraženi su od Monpeljea 27:36 (14:22) u trećem kolu EHF Lige šampiona. Francuzi su pred svojim navijačima, odmah stavili do znanja crno-belima, o kakvoj se razlici u kvalitetu radi. Aleksandar Brković, šef struke srpskog šampiona, morao je već u šestom minutu da zatraži tajm-aut, jer su Prošt i drugovi furiozno počeli serijom 6:1. U nastavku prvog dela, igra crno-belih se stabilizovala, a Brković je šansu dao mladima, Potiću, Marseniću, Radivojeviću, itd.

Dvadeset i dva primljena gola i igra, gotovo bez odbrane, nagoveštavali su goleadu Francuza u drugom poluvremenu,međutim, Partizan je odigrao skoncentrisanije i uspeo da izbegne katastrofu, praktično odigravši drugo poluvreme u egalu…

MONPELJE: Štohl (13 odbrana), Prost (11 odbrana), Arvin-Bero 2, Tež 3, Akambre 4, Žoli, Salu 1, Onrubia 4, N. Karabatić 3, Kavtičnik 9 (3), L. Karabatić 1, Gajić 4, Bojinović 4(2), Hmam 1, Desbon, Boneron.

PARTIZAN: Vasić (7 odbrana-1 sedmerac), Milošević 3, V. Ilić, Mandić 6, Radanović 1, Dimitrijević, Maksić, Radivojević 1, Babić 2, N. Ilić 1, Milinić 2(1), Kostadinović 5, Mešter 4, Marsenić 1, Potić 1, Milić (8 odbrana).