Balkan-Handball.com

Partizan sa luksemburškim Beršemom u 2. kolu EHF Kupa

U utorak je u Beču održan žreb za prvo i drugo kolo EHF Kupa. Jedan od tri srpska predstavnika, a jedini koji će startovati od druge runde, beogradski Partizan, za rivala je dobio Beršem iz Luksemburga.

Kako bi se izbegla mogućnost da srpski vicešampion izvuče neki tim iz tzv. države Kosovo, kuglica sa imenom Partizana odvojena je na samom početku izvlačenja, a njoj je dodata kuglica izvučena iz drugog bubnja. Voljom žreba, srpski tim je dobio i domaćinstvo u prvoj utakmici.

Prva utakmica biće odigrana 16. ii 17. oktobra, dok je revanš u Luksemburgu na programu sedam dana kasnije. 

Timovi koji takmičenje počinju od trećeg kola su PAOK (GRE), AHC Potaissa Turda (ROU), Victor (RUS), Talent t. Plzenskeho kraje (CZE) i IFK Skövde (SWE)

Evo i svih parova 1. i 2. kola trećeg po rangu evropskog klupskog nadmetanja:

Round 1:

Alingsås (SWE) vs RK Metaloplastika Sabac (SRB)

KH Pristina  vs Sparkasse Schwaz Handball Tirol (AUT)

HB Dudelange (LUX) vs Raimond Sassari (ITA)

Apoel HC (CYP) vs HC Robe Zubri (CZE)

KH ISMM Koprivnice (CZE) vs Selfoss (ISL)

RK Sloboda (BIH) vs Bianco Monte Drama 1986 (GRE)

SG Insignis Handball Westwien (AUT) vs SGAU-Saratov (RUS)

CS Minaur Baia Mare (ROU) vs HC Lokomotiv G. Oryahovitsa (BUL)

KH Trepca  vs Holon Yuvalim HC (ISR)

Beykoz BLD SK (TUR) vs JD Techniek Hurry-Up (NED)

A.E.S.H. Pylea (GRE) vs HC Dukla Praha (CZE)

Motor-Politekhnika (UKR) vs Baekkelaget Handball Elite (NOR)

Handball Kaerjeng (LUX) vs KH Vellaznimi 

Viljandi HC (EST) vs MRK Sloga Doboj (BIH)

Gratnitas-Karys (LTU) vs RK Zeleznicar 1949 (SRB)

 

Round 2:

RK Partizan (SRB) vs HC Berchem (LUX)

RK Borac m:tel (BIH) vs KH Besa Famgas 

ASD Accademia P. Conversano (ITA) vs Winner of R1: Viljanda/Sloga

Winner of R1: Apoel/Zubri vs HC Osam Lovech (BUL)

Parnassos Strovolou (CYP) vs Haukar (ISL)

Fivers (AUT) vs Winner of R1: Motor-Politekhnika/Baekkelaget

Winner of R1: Beykoz/Hurry-Up vs SKIF Krasnodar (RUS)

Donbas (UKR) vs Winner of R1: Alingsås/Sabac

Winner of R1: Kaerjeng/Vellaznimi vs Focsani Municipal SC 2007 (ROU)

Herpertz Bevo HC (NED) vs AS SGS Ramhat Rashon (ISR)

Winner of R1: Koprivnice/Selfoss vs RK Jeruzalem Ormoz (SLO)

BK-46 Handboll (FIN) vs Winner of R1: Westwien/Saratov

Winner of R1: Granitas/Zeleznicar vs Pölva Serviti (EST)

HCB Karvina (CZE) vs Izmir BSB SK (TUR)

AC Diomidis Argous (GRE) vs Winner of R1: Sloboda/Monte Drama

Besiktas JK (TUR) vs Winner of R1: Trepca/Holon

HC Masheka (BLR) vs TENAX Dobele (LAT)

HSC Suhr Aarau (SUI) vs Förthof UHK Krems (AUT)

H71 (FAR) vs Drammen HK (NOR)

HC Dragunas Klaipeda (LTU) vs MSK Povazska Bystrica (SVK)

Hafnarfjordur (ISL) vs SKA Minsk (BLR)

Winner of R1: Dudelange/Sassari vs Nærbø IL (NOR)

Winner of R1: Baia Mare/Oryahovitsa vs Hapoel SP Ashdod HC (ISR)

Odesa (UKR) vs Handball Esch (LUX)

Winner of R1: Prishtina/Schwaz vs Sabbianco Anorthosis Famagusta (CYP)

HC Izvidac (BIH) vs Winner of R1: Pylea/Dukla

VHC Sviesa Vilnius (LTU) vs HC Tallinn (EST)

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *