SEHA (14.kolo): Stanić i društvo lako sa Šapčanima - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA (14.kolo): Stanić i društvo lako sa Šapčanima

SEHA (14.kolo): Stanić i društvo lako sa Šapčanima

U 14. kolu SEHE, skopski Metalurg na proputovanju do Poljske, gde ih čeka važan duel za drugo mesto u grupi Lige šampiona sa Vislom, nije imao problema sa Metaloplastikom u Rumi 25:17 (10:8). Tim Line Červara, imao je kontrolu meča svih 60 minuta, a otpor domaćina, koji zbog tehničkih problema nije mogao da igra u svojoj "Zorki", slomljen je u drugom poluvremenu, kada su Kozlina (6) i drugovi, prevashodno dobrom igrom u odbrani, iza koje je opet briljirao Darko Stanić sa skoro 50% uspešnih intervencija, ostavili Šapčane na 17 golova.

Metaloplastika Metalurg 17:25 (8:10)
Ruma – Gledalaca: 1.500. Sudije: Jurinović i Mrvica (Hrvatska). Sedmerci: Metaloplastika 1 (1), Metalurg 5 (3). Isključenja: Metaloplastika 6, Metalurg 4 minuta.
METALOPLASTIKA ZORKA KERAMIKA: Karanović 2, Živanović, Vejin, Aleksić, Krečković 1, Palević, Dragaš 6, Rajičić (7 odbrana), Obradović 1, Marković 2, Arsić (2 odbrane, 2 sedmerca), Grujičić 1, Novaković, M. Mitrović 3, Medić 1 (1), Teodorović.
METALURG: Stanić (14 odbrana), Levov 4, Dimovski 4, Mađovski, Marković 1, Georgievski 2, Kozlina 6 (3), Manaskov, Mirkulovski 1, Markoski 1, Mojsoski, Stoilov, Angelov, Stojčevski 5, Jonovski, Alušovski 1.
Igrač utakmice: Darko Stanić (Metalurg).