Utakmicom Katara i Brazila večeras od 20.30 časova u Lusailu (po lokalnom vremenu – dva sata unapred). Evo kompletnog rasporeda prve faze takmičenja na SP 2015:
GRUPA A
1.kolo
15. januar, 20:30 Katar- Brazil
16. januar, 17:00 Španija – Belorusija
16. januar, 17:00 Slovenija – Čile
2. kolo
17. januar, 17:00 Belorusija – Čile
17. januar, 17:00 Brazil – Španija
17. januar, 19:00 Čile – Katar
3. kolo
19. januar, 17:00 Belorusija – Brazil
19. januar, 17:00 Španija – Čile
19. januar, 19:00 Slovenija – Katar
4. kolo
21. januar, 17:00 Čile – Belorusija
21. januar, 17:00 Slovenija – Brazil
21. januar, 19:00 Katar – Španija
5. kolo
23. januar, 17:00 Brazil – Čile
23, januar, 17:00 Španija – Slovenija
23. januar, 19:00 Katar – Belorusija
GRUPA B
1. kolo
16. januar, 13:00 BiH – Iran
16. januar, 15:00 Makedonija – Tunis
16. januar, 17:00 Hrvatska – Austrija
2. kolo
17. januar, 17:00 Tunis – Hrvatska
17. januar, 17:00 Iran – Makedonija
17. januar, 19:00 Austrija – BiH
3. kolo
19. januar, 17:00 Makedonija – BiH
19. januar, 17:00 Hrvatska – Iran
19. januar, 19:00 Austrija – Tunis
4. kolo
21. januar, 19:00 Iran – Austrija
21. januar, 19:00 Makedonija – Hrvatska
21. januar, 19:00 BiH – Tunis
5. kolo
23. januar, 17:00 Tunis – Iran
23. januar, 19:00 Hrvatska – BiH
23, januar, 19:00 Makedonija – Austrija
GRUPA C
1. kolo
16. januar, 17:00 Alžir – Egipat
16. januar, 19:00 Francuska – Češka
16. januar, 19:00 Švedska – Island
2. kolo
18. januar, 17:00 Island – Alžir
18. januar, 19:00 Češka – Švedska
18. januar, 19:00 Egipat – Francuska
3. kolo
20. januar, 17:00 Češka – Egipat
20. januar, 19:00 Švedska – Alžir
20. januar, 19:00 Island – Francuska
4. kolo
22. januar, 17:00 Švedska – Egipat
22. januar, 19:00 Island – Češka
22. januar, 19:00 Francuska – Alžir
5. kolo
24. januar, 17:00 Egipat – Island
24. januar, 19:00 Francuska – Švedska
24. januar, 19:00 Alžir – Češka
GRUPA D
1. kolo
16. januar, 13:00 Rusija – S. Arabija
16. januar, 17:00 Poljska – Nemačka
16. januar, 19:00 Danska – Argentina
2. kolo
18. januar, 17:00 Argentina – Poljska
18. januar, 17:00 Nemačka – Rusija
18. januar, 19:00 Danska – S. Arabija
3. kolo
20. januar, 17:00 Argentina – S. Arabija
20. januar, 17:00 Poljska – Rusija
20. januar, 19:00 Danska – Nemačka
4. kolo
22. januar, 17:00 Nemačka – Argentina
22. januar, 17:00 Poljska – S. Arabija
22. januar, 19:00 Rusija – Danska
5. kolo
24. januar, 17:00 Rusija – Argentina
24. januar, 17:00 S. Arabija – Nemačka
24. januar, 19:00 Danska – Poljska
4 komentari
ovako prijatelji …molim vas …posto u Makedoniji ce se prenositi utakmice MK tima .. i samo po 1 (i slavima JEDAN ) mec na dan !!!!! (tako je resila tv kuca MTV-a) … molim vas ..ko zna ..ko moze … neka pusti neki link gde se mogu glvim pravim gledati i druge utakmice … unapred hvala … iskreni pozzz svim rukometnim fanovima iz cele regije …. i normalno … da uzivamo u rukometu ,,,, zato ..molim vas neki link.. :) pozzz od Doctora iz Kumanova
1. kolo
16. januar, 15:00 BiH – Iran
16. januar, 17:00 Makedonija – Tunis
16. januar, 19:00 Hrvatska – Austrija
13, pa 15, pa 17 po nase vreme se natprevarite
Ovda izgleda imamo neslaganje za 2h
http://www.qatar2015live.com/watch-live
http://www.jagledam.com/RTL-uzivo-stream
hvala od srca prijatelju #Shulesd …. jagledam .com /RTL ….. RADI :) Strimovi su supppp …. hvala puno ….evo sad cu gledati Svedska -Island zahvljujuci tebi …. zato je Balkanhandball najbolja strana … zblizuje ljude …sportase …i one koji vole sport…hvala ti … :)