FOTO: "Teška sreda" za favorite u Kupu Srbije - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanFOTO: „Teška sreda“ za favorite u Kupu Srbije

FOTO: „Teška sreda“ za favorite u Kupu Srbije

zika.bogdanovic
2 komentari

Osmina finala Kupa Srbije za muškarce, pokazala je da će rukometno proleće u Srbiji biti veoma interesantno. Aktuelni osvajač Kupa, beogradski Partizan, podbacio je na gostovanju u Vrbasu i ostao bez prilike da brani trofej, a kroz „iglene uši“ se provukao šampionski tim Vojvodine na uvek teškom gostovanju u Kuršumliji, gde je Planinka pala tek golom Miljana Pušice u sedmoj seriji sedmeraca. Fotoreporter Aleksandar Đorović bio je na licu mesta i podelio svoje fotografije sa posetiocima Balkan-Handball.com.

Kako stvari stoje, srpski predstavnici u SEHA GAZPROM SS ligi i nisu u prevelikoj prednosti u odnosu na svoje takmace u domaćem prvenstvu. Plej-of koji počinje u aprilu sa ova dva tima i četiri najbolja superligaša, biće veoma zanimljiv.

DjordjevicBAtanaskovic-NikolicZVojvodina-RadosavljevicDarkoJevtic-PretiSudijamaTomicPorazILicDusan&Jankovic-RaspravaSaSudijamaIzKosMitroviceKursumlija-Navijaci

Možda vam se dopadne

2 komentari

matic 20/02/2014 - 13:32

Pa sto mi bre niste dobro objasnili, uvaliste mi prof.Markovica umesto da sam poveo AVRAMA ILICA!

Odgovori
Misa 20/02/2014 - 14:48

Avram Ilic majstor svog zanata,najbolji trener u Srbiji.Dajte mu reprezentaciju da vidite kako ce onda da igraju
Bravo AVROOOOOO

Odgovori

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.