24 najbolje selekcije sveta u narednih 15-ak dana boriće se za zlatnu medalju, prestiž, i karte – za Olimpijske igre, ili barem one ulaznice koje otvaraju vrata kvalifikacijama preko kojih može da se dođe do Tokija! Nacionalni timovi su raspoređeni u četiri grupe, po šest timova, a najbolje tri reprezentacije iz svake grupe obezbediće plasman u glavni deo Svetskog prvenstva, gde se formiraju nove dve grupe.
Raspored utakmica:
Grupa A:
30.11. Srbija – Angola (07:00h)
30.11. Holandija – Slovenija (10:00h)
30.11. Norveška Kuba (12:30h)
02.12. Srbija – Kuba (04:30h)
02.12. Angola – Holandija (07:00h)
02.12. Slovenija – Norveška (12:30h)
03.12. Holandija – Kuba (07:00h)
03.12. Slovenija – Angola (10:00h)
03.12. Norveška – Srbija (12:30h)
05.12. Kuba – Slovenija (07:00h)
05.12. Srbija – Holandija (10:00h)
05.12. Norveška – Angola (12:30h)
06.12. Srbija – Slovenija (07:00h)
06.12. Angola – Kuba (10:00h)
06.12. Holandija – Norveška (12:30h)
Grupa B:
30.11. Nemačka – Brazil (07:00h)
30.11. Francuska – J. Koreja (10:00h)
30.11. Danska – Australija (12:30h)
01.12. Asutralija – Nemačka (07:00h)
01.12. Brazil – Francuska (10:00h)
01.12. J. Koreja – Danska (12:30h)
03.12. J. Koreja – Brazil (07:00h)
03.12. Francuska – Australija (11:00h)
03.12. Danska – Nemačka (12:30h)
04.12. Australija – J. Koreja (07:00h)
04.12. Nemačka – Francuska (11:00h)
04.12. Danska – Brazil (12:30h)
06.12. Brazil – Australija (07:00h)
06.12. Nemačka – J. Koreja (11:00h)
06.12. Francuska – Danska (12:30h)
Grupa C:
30.11. Crna Gora – Senegal (07:00h)
30.11. Mađarska – Kazahstan (10:00h)
30.11. Rumunija – Španija (10:00h)
01.12. Kazahsan – Crna Gora (07:00h)
01.12. Senegal – Rumunija (10:00h)
01.12. Špnija – Mađarska (10:00h)
03.12. Španija – Senegal (07:00h)
03.12. Mađarska – Crna Gora (10:00h)
03.12. Kazahstan – Rumunija (11:00h)
04.12. Kazahstan – Španija (07:00h)
04.12. Crna Gora – Rumunija (07:00h)
04.12. Mađarska – Senegal (11:00h)
06.12. Crna Gora – Španija (07:00h)
06.12. Rumunija – Mađarska (11:00h)
06.12. Senegal – Kazahstan (15:00h)
Grupa D:
30.11. Japan – Argentina (07:00h)
30.11. Rusija – Kina (10:00h)
30.11. Švedska – Dr. Kongo (12:30h)
02.12. Argentina – Rusija (07:00h)
02.12. Dr. Kongo – Japan (10:00h)
02.12. Kina – Švedska (12:30h)
03.12. Rusija – Dr. Kongo (06:30h)
03.12. Kina – Argentina (09:30h)
03.12. Švedska – Japan (11:30h)
05.12. Dr. Kongo – Kina (07:00h)
05.12. Japan – Rusija (10:00h)
05.12. Šveska – Argentina (12:30h)
06.12. Japan – Kina (07:00h)
06.12. Argentina – Dr. Kongo (10:00h)
06.12. Rusija – Švedska (12:30h)