SEHA: Izviđač ubedljivo porazio Nexe - Meškov lako sa Slogom - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Izviđač ubedljivo porazio Nexe – Meškov lako sa Slogom

SEHA: Izviđač ubedljivo porazio Nexe – Meškov lako sa Slogom

U dva preostala meča SEHA vikenda, Izviđač je u Ljubuškom ubedljivije, nego što se to očekivalo, savladao Nexe 30:23 (14:7). Našičani su imali očajno veče uz obilatu pomoć domaćih rukometaša, koje je predvodio sjajni Benjamin Burić sa 18 odbrana.

IZVIĐAČ: Ševo, Kolovrat 3, Buljubašić 1, Zeljić 6, Bošnjak, Herceg 8, S.Burić 7, Vidović 1, B.Burić (18 obrana), Boras, Šarac, Ereš 1, Paradžik, Hrstić, Paponja 3, Mataga.
Trener: Ilija Puljević

RK NEXE: P.Lelić (1 obrana), Kozina 1, Mataija, Eter 3, F. Lelić 5, Mrđenović 2,   Varvodić 2, Markotić 5, Slišković 3, Vujić 1, Vozab, Božić Pavletić, Šunjić (16 obrana), Obranović, Ivić 1.
Trener: Kasim Kamenica

Lak zadatak, imao je beloruski Meškov na gostovanju dobojskoj Slogi 37:23 (15:12). Posle dosta neizvesnog prvog poluvremena, u nastavku je otpor domaćina potpuno nestao. Heroje su ove večeri Belorusi imali u Božiću (12 odbrana), Knudsenu i Ataevasu.

VARDAR – METALURG 27:26
C.O ZAGREB – LOVĆEN 30:22

1.Croatia osiguranje8611245 : 21119
2.Vardar Pro8521255 : 20817
3.Tatran Prešov7502204 : 17915
4.Nexe8413226 : 21913
5.Metalurg7403177 : 15412
6.Lovćen7313187 : 20610