Ljuba Vranješ nezadovoljan: Ne možeš da primiš 17 za poluvreme u svojoj dvorani - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Ljuba Vranješ nezadovoljan: Ne možeš da primiš 17 za poluvreme u svojoj dvorani

Ljuba Vranješ nezadovoljan: Ne možeš da primiš 17 za poluvreme u svojoj dvorani

IZ FLENS ARENE
Tomislav Laurić

Od potpune pobede do gorkog poraza sa istim rivalom u samo četiri dana. Težak format igranja u DKB Bundesligi i EHF Ligi šampiona naterao je najveće rivale u Nemačkoj. SG Flensburg i THW Kiel da se već sastanu tri puta. U subotu je u Kilu slavio tim Ljube Vranješa 30:22, da bi večeras „Zebre“ ućutkale FLENS Arenu – 26:25. Zadovoljstva nije bilo u rečima trenera domaćih:

• Primiti 17 pogodaka u prvom poluvremenu je puno previše protiv Kiela, pogotovo u svojoj dvorani. Ne mogu nikako biti zadovoljan našom agresivnošću u tom dijelu utakmice. U nastavak smo pak ušli s potpuno drugačijim nabojem i fantastično smo se vratili u susret, ali nažalost smo sve to ‘prosuli’ prevelikim brojem tehničkih pogrešaka – rekao je Vranješ.