"ORLIĆI" GAZE: Poluvreme iz snova Srbije u odlučujućoj utakmici! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa „ORLIĆI“ GAZE: Poluvreme iz snova Srbije u odlučujućoj utakmici!

„ORLIĆI“ GAZE: Poluvreme iz snova Srbije u odlučujućoj utakmici!

U odlučujućoj utakmici za prolaz u drugi krug Evropskog prvenstva juniora u Portugalu, reprezentacija Srbije na poluvremenu protiv neugodnih Italijana vodi 19:11! Trideset minuta iz snova za „Orliće“, pogotovu poslednjih pet, tokom kojih su napravili seriju od 5:0.

Razigrana, kreativna, u napadu ubojita Srbija, sa fantastičnim defanzivnim intervalima, i sjajnim golmanom Savom Zekićem među stativama, deluje kao nepremostiva prepreka za Italiju, koju samo pobeda vodi dalje. Najefikasniji Luka Rogan sa pet, Stefan Dodić sa četiri, Miloš Kos i Mateja Dodić sa po tri gola.

Podsetimo, u slučaju pobede koja se smeši, tim Đorđa Teodorovića u drugi krug prenosi maksimalna dva poena zahvaljujući trijumfu nad Nemcima.