Partizan DO bez Lige šampiona! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Partizan DO bez Lige šampiona!

Partizan DO bez Lige šampiona!

Rukometaši Partizana DO neće igrati u ovogodišnjoj Ligi šampiona, pošto su danas u Norveškoj ubedljivo poraženi od šampiona Austrije, Bregenca 20:33 (10:15). Posle jučerašnjeg remija sa domaćim Fulingenom 28:28, postojala je nada da će Srbija imati predstavnika u najelitnijem evropskom takmičenju, ali je Bregenc, posle Vojvodine 2005. godine, bio koban po još jedan srpski klub.

Dvorana: Haukelandshalen. Gledalaca 950. Sudije: Gousko i Repkin (obojica iz Belorusije). Sedmerci: Partizan DO 2(0), Filingen 5(4). Iskljucenja: Partizan DO 12 minuta, Filingen 6. Crveni kartoni Partizan: Marijanac u 60.  minutu i Filingen: Petersen i Gudrunarson u 60. minutu.
Partizan Dunav Osiguranje – Filingen 28-28 (16-14)
PARTIZAN DUNAV OSIGURANJE: Ljubenovic, Stojkovic (18 odbrana i penal) Radosavljevic, Tubic 9, Potic, Babic, Dimitrijevic 1,Lazic, Kladarin
2, Beocanin 8, Radanovic, Miric 1, Pilipovic 1, Milinic, Marijanac 3, Alcakovic 3.
Filingen: Dal, Stankievich (4 odbrane), Rasmusen 1, Hvidsten, Gjeitrem 8, Petersen 10, Reinkind, E. Bjernsen, Rikje 3, Gudrunarson, Holand 2, K. Bjernsen, Benevoli, Valer, Amelfot 4, Peterson.

Hala: Haukelandshalen. Gledalaca: 200. Sudije: Gousko i Repkin (obojica iz Belorusije).Iskljucenja Partizan DO: 10 minuta, Bregenc 6 minuta. Sedmerci Partizan DO 5(4), Bregenc 5(5).

Bregenc – Partizan Dunav Osiguranje 33-20 (15-10)
BREGENC: Vinkler, Aleksic (20 odbrana), Majer 7, Frustuk, Klopchicc 1, F. Ginter, Shlinger 6, Varga, M. Ginter, Rauh 2, Posh 1(1), Vacl 1, Tirner 4, Obad 11(4).
PARTIZAN DUNAV OSIGURANJE: Ljubenovic (6 odbrana) , Stojkovic (7 odbrana), Radosavljevic, Tubic 5(4), Potic, Babic 1, Dimitrijevic 2, Lazic, Kladarin 1, Beocanin 3, Radanovic 1, Miric 1, Pilipovic 1, Milinic 2, Marijanac 2, Alchakovic 1.