Perkovac nakon Crne Gore: Teške noge u prvom poluvremenu, realizacija mora bolje (Video) - Balkan-Handball.com
Naslovna EHF EURO 2024 Perkovac nakon Crne Gore: Teške noge u prvom poluvremenu, realizacija mora bolje (Video)

Perkovac, Duvnjak i Srna podelili utiske nakon startne pobede na Croatia kupu.

U prvom kolu turnira u Poreču, pripremnog za EHF Euro 2024, Hrvatska je u odličnoj, neizvesnoj utakmici pobedila Crnu Goru 29:25.

-Čestitam momcima na pobjedi. Možemo dosta bolje. Bilo je malo usporeno na početku, teške su noge. U drugom dijelu smo krenuli brže igrati i to je dobro izgledalo. Čim vratari povežu par obrana, sve je puno lakše. Na drugoj strani nam je Nebojša Simić obranio previše čistih zicera i zbog toga smo imali problema. Vidimo da imamo potencijal, moramo samo nastaviti raditi – rekao je neposredno nakon duela hrvatski selektor Goran Perkovac.

Nakon njega, govorili su kapiten Domagoj Duvnjak i odlični Zvonimir Srna.